Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tovább? Diplomával...

Hogyan tovább? Diplomával többet érek? Vagy ha még most abbahagyom a főiskolát, milyen suliba menjek?

Figyelt kérdés
Van egy OKJ vizsgám (médiatechnológus asszisztens), szeptembertől pedig kommunikáció és médiatudomány szakon vagyok. Igazából vágó, operatőr szeretnék lenni, de jelenleg mivel nincs elég gyakorlatom és nincs ismerősöm, nem tudok elhelyezkedni. Elgondolkodtam, hogy vajon érdemes e végig csinálni a főiskolát... (Filmműre nem szeretnék menni)Tudtok valami ajánlani?

2012. nov. 9. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted magadnak anyagilag, szerintem folytasd a főiskolát. Bár gyakorlatban a diploma megléte vagy hiánya nem jelent semmit ("nem vagy kevesebb tőle"), sok állásnál megkövetelik. Tehát ha van, nem veszítesz semmit, de ha nincs, akkor kevesebb lehetőséget van munkát találni.
2012. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!