Heidra kérdése:

SOTE, BME, Corvinus, ELTE?

Figyelt kérdés
Ugyanilyen sorrendben: dietetika, biomérnök, élelmiszermérnök, biológia? Melyik a jobb, elvégezhetőbb, megbecsültebb az álláskereséskor? (ELTE bioszra már jártam, de azért még gondolkozok rajta...) Bármilyen véleményre, tapasztalatra kíváncsi vagyok, főleg azoktól akik ezek valamelyikére járnak.

2012. nov. 13. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Biológia csak Szegeden jó, úgyhogy ha arra akarsz menni akkor a többit felejtsd el
2012. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Eltére csak TTK-ra mennék vagy ÁJK-ra.

Corvinusra csak GTK-ra.

BME-re csak a VBK-ra vagy a többi mérnökire.

SOTE-ra meg csak az ÁOK, vagy FOK.


Ezek az erősségük a fent felsorolt egyetemeknek. Mondjuk szerintem tökmindegy hol végzed...

2012. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Előző válaszoló: Azért az elég erős hogy a BME-n csak a VBK az egyetlen jó kar. Mindegyik színvonalas képzést ad, az adott szakterületen az ország legjobbját; talán ez alól a GTK az egyedüli kivétel (bár ez a kar is szépen fejlődik).
2012. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oda írtam: Vagy a többi mérnöki. szerinted ez mit jelent? hogy csak a VBK? a többinek nem tudtam a rövidítését
2012. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Az ELTE, BME, SZIE és a Semmelweis a biológiai területen jó egyetemek. A Corvinust felejtsd el szerintem, a volt kertészetis karai nagyon gyengék. A vidéki egyetemek heterogének, Debrecen és Szeged lehet jó szaktól függően.
2014. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!