Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolát ajánlanátok...

Valaki63 kérdése:

Milyen iskolát ajánlanátok nekem? Kb 4.6 os az átlagom és reálos vagyok.

Figyelt kérdés
Én Hunfalvyra gondoltam , de ha jól tudom az humános...amúgy vélemény a Hunfalvyról?

2012. nov. 13. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is a Hunfalvyba szeretnék menni de az külkereskedelmi és közgazdasági szakközép :))
2012. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen tudom h az :D és mi baj azzal?
2012. nov. 15. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon szar ne gyere ide... ide járok és utálom. kegyetlen ami itt van. 4.8 as átlaggal jöttem ide most meg... megbántam hogy jelentkeztem
2013. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod..és szerintetek felvesznek a Budai Középiskolába 4,6 es átlaggal és 64 pontos felvételivel? Arról a suliról vélemény?
2013. jan. 28. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ide járok a budaiba és nagyon szeretem:) töri tagozaton vagyok és nagy jó:D Én pont úgy estem be a küszöbön mert 4. volt az átlagom és ott azt mondják hogy az a minimum. a központim 62pontos lett de a szóbelivel nagyon jól felgördítettem az eredményemet szóval így sikerülhetett bejutnom:) hunfalvyról nekem is az a véleményem hogy nagyon sz@ar. imerősöm most jár kéttannyelvű angolra oda és utálja. pokolian nehéz rossz tánári gárdát fogtak ki és rossz az órarendbeosztás is. kibírhatatlan minden nap a 8-9 órában a tesióra. nagyon sokat panaszkodik miatta. na meg a barátnőm viszonylag lusta volt és így különsképpen szenved a hunfalvyba. nagyobb ott a követelmény így a jegyein is meglátszik...
2013. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!