Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vagyok 8. osztályos....

Most vagyok 8. osztályos. Rendőrnek szeretnék tanulni. Melyik iskolába jelentkezzek, ahol nincsen felvételi? Bátyám Füredre jár. Oda nem szeretnék menni, mert nem jó a kapcsolatunk. Melyik iskolát ajánlanátok? (Kollégiumos akarok lenni)

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan iskolát keress ahol van rendészeti szak vagy testnevelés szak... Viszont általában oda kell ilyen tesis felmérő /talán eü. is/ legalábbis amikről én tudok oda kell.
2012. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
leírnád azokat,amiket tudsz ? :) nagyon megköszönném.
2012. szept. 3. 15:02
 3/5 anonim válasza:
én mohácsra járok rendészeti szakközépbe és nem kellett fizikai felvételit tennem . :) felveszik az embereket és aki bírja az bírja aki nem az kipotyog :)
2012. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszke
2019. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mohácson mi a suli

neve ?

2019. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!