Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom hol tanuljak tovább!?

Nem tudom hol tanuljak tovább!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni továbbtanulás céljából! Tudnátok nekem olyan budapesti főiskolákat írni, ahova nem kell olyan nagyon sok pont, és nem fél millió egy fél év :S Közepes tanuló vagyok,szerintetek van esélyem valamelyik fősulira bekerülni? Ja most közgazdasági suliban tanulok, de nem ilyennel kapcsolatban szeretnék továbbtanulni!

Köszönöm

18 éves lány


2012. nov. 14. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd hogy hova mennyi a pont és a tandíj hanem hogy mivel akarsz foglalkozni. Egyébként a főiskolákon nem szokott 500000-es tandíj lenni és a pontok is alacsonynak számítanak.
2012. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Előbb írd le, hogy egyáltalán milyen jellegű szakok érdekelnének.

2012. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De van olyan ami fél millió...mert nézegettem! Azért nem írtam, hogy milyen szak, mert ötletem sincs, és bármi megtetszhet!
2012. nov. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!