Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban? Ha orvosira megyek vagy ha vegyészetire?

Figyelt kérdés
Engem igazából inkább az elismerés érdekel,a hírnév..a pénz nem annyira,persze az is kell:)de azért az elsõ kettõ fontosabb.Szerintetek így melyik a jobb?Kérlek néhány szóban indokoljátok válaszotokat.Vagy esetleg lehetne,hogy mind2õt elvégezzem?Elõre is köszönöm a válaszokat!:)

2012. nov. 16. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyiparban akarsz dolgozni, kutatni, vagy orvosként emberek egészségét óvni, gyógyítani?
2012. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából mind2õt szeretném..ezért nem tudom eldönteni,hogy melyik legyen:P.s így az dönt amelyikkel elismertebb és sikeresebb lehetek:).Szerinted?
2012. nov. 16. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő érdekel, akkor a gyógyszerészetin nem gondolkodtál?
2012. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehetsz kutatóorvos és felfedezheted az AIDS "ellenszerét" most csak mondtam valamit, nekem(is)ilyen terveim vannak :D vagy gondolj csak a genetikára hmm mennyi minden új vár még felfedezésre, szóval én orvosira mennék :)
2012. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az elismerés érdekel, akkor orvosira menj. Vegyész-ként nem, vagy csak nagyon nehezen tudsz befuti, orvosival, már a diploma megszerzése után is el fognak ismerni. Én vegyész vagyok és megbántam, hogy nem orvosira mentem. Most elkezdtem gyógyszerész szakot, úgy hogy már vegyész-ként dolgozom, mert még a gyógyszerész végzettséget is jobban elismerik, mint a vegyészt. Mind 2-t tuti nem tudod elvégezni, acsak nem akarsz 13 évet tanulni. Meg akkor az egyik felesleges diploma lesz, mert olyan munkakört úgysem találsz, ahol min2 diplomát hasznosíthatod.
2012. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!