Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A fogorvosi kar hány éves?...

A fogorvosi kar hány éves? Hány pont kell ahhoz hogy bekerüljek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 12:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha fogtechnikusi okj-m van az számít többletpontnak? és ha igen mennyinek? Köszönöm!
2012. nov. 17. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:

A képzés 5 éves.

Az előző évek ponthatárait itt tudod megnézni:

[link]


Ajánlom az egyetemek honlapjait böngészésre, pl:

[link]

[link]

2012. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hallottam valahol hogy 8 évbe is beletelik, kissé ijesztő, gondolom ebbe a 8 évbe beleszámít a rezidensként töltött év is. 5 évben csak az általános fogorvosi van? Egyébként köszi!
2012. nov. 17. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze ez az 5 év az alap. Tehát ha pl. csúszol a vizsgákkal, később tudod csak felvenni a tárgyakat, akkor persze lehet, hogy több ideig tart, de ez minden egyetemen így van.

A gyakorlat, rezidens dolgot nem tudom. De ez az 5 év az egyetemi képzés.

2012. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PetFen ***** válasza:
Nekem is van fogtechnikus végzettségem ,tavaly felvételiztem a fogorvosira,de nem kaptam érte plusz pontot!
2012. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!