Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE Apáczai Csere János...

Yumi Zakuro kérdése:

ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium? (A többit lent)

Figyelt kérdés
Szóval én eléggé vidéki vagyok, tehát egy 300 fős faluban lakok. Nem lakok nagyon messze Pesttől, és az az álmom, hogy az Apáczaiba járhassak. Vagyis nem álom, inkább cél. 8. évfolyamra járok, biztos bejelölöm az Apáczait, de anyukám nem nagyon akar Pestre engedni, mert fél, hogy "elzüllök". Én nem hiszem, hogy ez lehetséges egy ilyen erős iskola mellett. Szóval tapasztalatokra, tanácsokra lennék kíváncsi. Előre is köszönöm! :)

2012. nov. 17. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Apáczaiban "beépített" koli van, az eslő emeleten a fiú a második emeleten a lányok laknak.

Az elzüllés inkább társaság része, szerencsére az Apáczai nagyon kis hányada ilyen társaság. Ha van eszed elkerülöd az ilyen embereket, bár az Apáczaiban ez nem nehéz feladat.

A szüleidnek nyugodtan megmondhatod, az Apáczaiból az egyetemre menet gyerekjáték, az oktatás színvonala miatt az érettségivel nem lesz gondod.

2012. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Én igen csak megválogatom a barátaimat, tehát ezzel nem lesz gond. Csak anyukám azt hiszi, hogy majd én mindenféle "alja néppel" leszek körülvéve ott Pest belvárosában. xD
2012. nov. 17. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Az egy elég nyugis környék, pár éve lett sétálóutcává átépítve, és a mellette levő ELTE jogi kart is most újítják föl. A gázosabb részek valamivel kijjebb vannak, a Kálvin tértől kifele.
2012. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Apáczaisok jellemzően egyetemre kerülve szoktak inkább elzülleni.
2013. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
57%
haha ez vicces :D ha tudnád mi megy ebben a koliban...:')
2013. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sssh! :D Az nem gond, hogy én tudom, csak anya ne tudja. XDD Jó ez így gonosznak hangzik, de ésszerű, nem? :D Egyébként szerintem ez abszolút ember függő, ha akarom, akárcsak Pesten, de bármelyik poros kis városban elzüllhetek, ha nem akkor nem. XD Egyébként meg megválogatom a barátaimat, ezért van az, hogy törvényszerűen csak egy-két igazi barátom van. XD Nem is kell több, amúgy úgyse vesznek fel az Apáczaiba, tehát tök mindegy, úgyhogy nagy valószínűséggel Egerbe megyek a Dobóba. :"DD
2013. márc. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!