Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv! Milyen Okj-s szakokat...

Üdv! Milyen Okj-s szakokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most szeretnék kezdeni egyet Cegléden vagy Kecskeméten. Olyanokat keresek akik hasonlóan most keresgetnek, és 2013-ban el is kezdenék...

2012. nov. 20. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

"Olyanokat keresek akik hasonlóan most keresgetnek, és 2013-ban el is kezdenék..."


- Ez a mondatot fordítsd le magyarra, és talán tudunk rá válaszolni.

2012. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyarul írtam.
2012. nov. 20. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, most sokadszorra olvasva: olyan emebreket keresel, akik szintén OKJ-s tanfolyamokat keresnek?
2012. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hentes, mészáros
2012. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen olyan "személyeket". Az már nem a szakokra vonatkozik. Én is elég rosszul fogalmaztam igazad van. Bocs.
2012. nov. 21. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, csak azért nem értettem, mert ha valaki szintén keresgél csak, aligha tud segíteni.


Először is azt kell eldöntened, mit csinálnál. Ha én rákeresek vendéglátóipari meg műszaki szakközepeket találok, de sok függ attól, fizetnél-e a képzésért, mert ha igen, több a lehetőség.

2012. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!