Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia vagy fizika szakot...

Biológia vagy fizika szakot kéne választanom?

Figyelt kérdés
Mindkét témakörből jó vagyok és érdekel. Matek, kémiával és info sincs semmibajom, de azok nem kötnek le ennyire mint az alábbi két dolog. Szeretnék kutatásokban részt venni később, jó képességű vagyok. Hova érdemes mennem melyik egyetemre, illetve mennyi fog az alábbi diplomákkal boldogulni az életben?
2012. nov. 23. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Fizika szakos vagyok, RENGETEG matematika van, ennyit tudok hozzá fűzni :D ha érdekel, gyere fizikára, ha meg nem tetszik, még mindig válthatsz egy év múlva bioszra.
2012. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem szereted a kémiát, akkor ne biológiára gyere, mivel több kémiás tárgyunk van szinte, mint biológia. Fizika is, meg matek is van, de csak 1 félévig, ezek a legkönnebb tantárgyak. Ha nem tudod egyértelműen, hogy mi akarsz lenni, az már régen rossz, biológiára ne gyere akkor, mivel a legnehezebb szak. Ha abbahagyod, akkor meg fizetheted vissza ... jaah és hányszor írod még ki a kérdést egyébiránt?
2012. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

biológia a legnehezebb szak????? :-DDDDD

jó, nem mondom, hogy könnyű, de nagyom messze van az még a legnehezebbtől.

2012. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Köszönjük a véelményed, de bocsi ha egy gyökér véleményére nem adunk
2012. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a fizikás, és mivel egy karon vagyok a bioszosokkal, így az ottani ismerőseim által csak megerősíthetem, hogy igenis, egy rohadt nehéz szak. De ugyan úgy nehéz a fizika is (személyes tapasztalat), és bármelyik természettudományos szak!
2012. nov. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!