Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biológiaára felkészítő...

Emelt biológiaára felkészítő könyveket keresek. A neten találtam párat, de nem tudom, hogy melyiket kellene megvennem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ezeket találtam:

[link] Ennek a könyvnek van 2. és 3. része i.


[link]

[link]

[link]


Melyiket lenne érdemes megvenni? Előre is köszi a segítséget!



2012. nov. 24. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem mit akarsz, mivel vmelyik könyv feladatgyűjtemény, vmelyik meg tankönyv.

Most akkor mégis melyikre van szükséged?

2012. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első kérdése jogos!


Az első linknek a 3. kötete nekem megvan és nagyon szeretem. Szövegelemzési feladatokat tartalmaz, de részletes elmélettel. Én sokat tanultam belőle. Maga az első kötet érettségi feladatsorokat tartalmaz, ahogy a 2. link is. Mindkettőt felesleges megvenni, mert a korábbi feladatsorokat az OH oldaláról letöltheted és kinyomtathatod a megoldókulccsal együtt. A 3. link a Panemsulis bioszkönyv elméleti könyv. Nagyon jó kis összefoglaló, szépen leír mindent. Az utolsót nem ismerem. Én csak az Ötösöm lesz genetikából kötetet ismerem. És ha nagyon őszinte akarok lenni felesleges külön genetikára kötetet venni, mert maximum 1 feladat lesz genetikával kapcsolatos az érettségin. Sőt, most az októberiben még számolni sem kellett az egy szem genetikai feladathoz. Hülyeség azt a könyvet megvenni.

2012. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Feladatgyüjteményt keresek.
2012. nov. 24. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓ azt mindjárt más :D

Akkor inkább ezt javasolnám:

[link]


Amiket Te linkeltél azok közül egyik sem feladatgyűjtemény. Érettségi feladatsorok, amiket le is tudsz tölteni, meg elméleti könyvek... ez a nagy zöld a legjobb, nem csak szerintem :)

2012. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit a 4-es linkelt nekem is megvan, szeretem :)
2012. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2012. nov. 25. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!