TREFF, SOTE, vagy ELTE? Melyik érettségi előkészítőt, illetve melyik tanárt ajánlanátok (emelt biosz és kémia)?

Figyelt kérdés

A TREFF-nél tanít a két legjobb tanár, akiről hallottam, emellett ez a legolcsóbb is, de sajnos csak 100 órás, míg a másik kettő 130 és 140 órás, de ezeket a tanárokat nem ismerem.


Mit javasolnátok?



2012. júl. 31. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A SZIE előkészítőjét nem nézted? Az 150 óra. Véleményt nem tudok írni, egyiket sem ismerem, de jövőre (ill szeptembertől) én is szívesen részt vennék az egyiken...
2012. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
néztem azt is,de ott kb 25fős csoportok lesznek,és szerintem kis csoportban jobban lehet haladni,többet lehet kérdezni
2012. júl. 31. 18:22
 3/5 anonim válasza:
Én a TREFF-et ajánlanám, abból is a szombatit, ugyanis ekkor van Czirok Ede tanár úr, tavaly már volt részem az óráit végig ülni, és őszintén elmondhatom teljesen megvagyok elégedve vele. Hihetetlen tudással rendelkezik és érdekesen tudja ezt előadni. Ha rám hallgatsz, akkor a TREFF-et választod. ;)
2012. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi
2015. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bioszból tudnál vlkit ajánlani?
2015. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!