Mit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Tehát már mindárt itt a január és még mindig nem vagyok biztos abban hogy hova menjek továb egyetemre vagy fősulira.Humán beállítottságú vagyok a matek meg ilyenek abszolút nem mennek.Ami megy az a nyelv angol felsőfokom lesz(kéttanos vagyok) most olaszt tanulok és arabot.Nyelv irányba szeretnék továbbmenni.Nem vagyok észlény de a nyelv és a humán megy nagyjából annyira azért extra okos nem vagyok.Mit ajálanátok?milyen szak?jó kommunikatív képesség talpraesettség jó problémamegoldó képesség vezetőegyéniség stb...ezek vonatkoznak rám.Imádok utazni vagy külföldiekkel kapcsolatot építeni.Olyat írjatok lehetőeg ami nem minden második ember szakmája és nem asszisztensi meg olyan szakma amivel nem lehet elhelyezkedni. Köszi ;)

2012. nov. 24. 14:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Ó és csak Budapest jöhet szóba.
2012. nov. 24. 14:41
 2/3 anonim ***** válasza:
nemtudom milyen iskolába kellene járnod, de szerintem a turizmussal kéne foglalkoznod. pl idegenvezetés, tolmácsolás
2012. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én sem vagyok képben sulik terén Pesten, de ha ilyen ütemben tanulod a nyelveket, én csak erre fektetnék még több energiát. Idegen nyelvekkel megnyílik előtted a világ.

A tolmács szerintem is egy jó szakma.

2012. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!