Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kezdjek el programozóna...

Hogyan kezdjek el programozónak tanulni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nagyon jó informatikus akarok lenni. Tudom kicsit későn kezdem el mert az igazi számítógép guruk már géppel a kezükben születnek. Van még lehetőségem? Programozó szeretnék lenni, nagyobb multiknál dolgozni.

2012. nov. 25. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy kezded későn! Úgy tanulj, hogy be tudj jutni egy jobb informatikai szakra egyetemre vagy főiskolára. Ha pedig egymagad meg tudsz tanulni programozási nyelveket, egyenes utad lesz a nagy cégekhez. Ja és nem árt jól beszélni az angolt és/vagy a németet.
2012. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem késő. Én 15 évesen kezdtem el tanulni programozni. Az az igazszág, hogy akkor még kicsit gyereknek is éreztem magam. 18l
2012. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!