Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak államilag támogatott...

Csak államilag támogatott képzésben résztvevő hallgatók kaphatnak tanulmányi ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy kikötés a nappali tagozat, de mi van akkor ha csak költségtérítéses képzésben indul egy szak mindenhol!?
2012. nov. 26. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs ösztöndíj.
2012. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor a jogászokat hogy fogják tudni támogatni jövőre?

Mert mindenhol meg fog szűnni az államilag támogatott képzés!

2012. nov. 26. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Hogy érted, hogy hogyan? Azok, akik ki tudják fizetni a költségtérítés összegét, azoknak nincs szüksége ösztöndíjra. Aki nem tuja kifizetni, az nem megy ilyen képzésre.
2012. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Per pillanat a költségtérítésesek nem kaphatnak tanulmányi ösztöndíjat. De ez még változhat...
2012. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3.

Szerintem ez nem teljesen fedi a valóságot!Gondolj csak bele!Akiknek minden álmuk az, hogy egyszer jogászok lehessenek azok szerinted nem fognak jogra jelentkezni csak mert költségesen indul?Ha a szülők tudnak neki segíteni az még nem jelenti azt hogy nem jönne jól az ösztöndíj!Legalább a koli díjat tudnák maguknak fizetni!Csak mert valaki nem tudja önerőből fizetni menjen mérnöknek úgyhogy humán beállítottságú?Ezt te sem gondolhatod komolyan?

2012. nov. 26. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az állam gondolja így. Én ezt magyaráztam.
2012. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy ez a te véleményed, és amúgy sajnos valóban így van!De akkor már lehet hogy nem is éri meg nappalin elvégezni az egyetemet, mert levelező mellett legalább dolgozni is lehet!Tiszta szívás az egész...
2012. nov. 26. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, aki fizetősön van, nem jogosult semmilyen juttatásra, de kollégiumra sem. Ez utóbbi nem 100%, hogy mindenhol így van, de van egy jogász ismerősöm, ő fizetősön van, és kolit nem kaphat.
2012. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor azok közül akik jogra mennek nem sok mindenkinek fognak kolit biztosítani hiszen jövőre nem indul jogász szak államin...Érdekes lesz...
2012. nov. 26. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!