Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szlovákiában szeretnék magyaru...

Szlovákiában szeretnék magyarul tanulni, kaphatnék valamilyen ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
szal maygarországról szeretnék ki költözni oda, magyarnyelven szeretnék tanulni és azt hallottam hogy elvileg kaphatnék emiatt valamilyen ösztöndíjat.ez lehetséges?
2012. szept. 23. 15:37
 1/2 anonim válasza:
Én Szlovákiában élek,az ösztöndijat meg kell érdeklődni,vannak magyar sulik,de szlovák nyelven is kell tanulni,nem csak magyarul.
2012. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kaphatsz, de nem annyira sok 70€ egy évre Magyarországtól ( én meg vagyok elégedve vele, legalább látom hogy nem felejtettek el, sokat jelent nekem, nem az anyagiak miatt.) Szerintem gondold át a költözködést, nem jó itt az élet, a jogfosztottságunk miatt, és nehezen tudunk érvényesülni, nagy az elnyomás szinte minden téren
2012. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!