Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen magántanulónak lenni?...

Milyen magántanulónak lenni? Szerintetek megéri nekem annak lenni?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron töltöm a 18. évemet szóval a következő tanévet már estin szeretném kezdeni, viszont addig meg magántanuló szeretnék lenni. Nyomos indokom van, szóval biztos engednék, csak félek, hogy nem menne ez a magántanulósdi. Mi a véleményetek? Hogy működik a magántanulás? Sok kiadással jár? Nehéz? Esetleg tapasztalatot írhatnátok. :)

2012. nov. 26. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz, mert otthon, egyedül, tanári segítség nélkül kell feldolgoznod az anyagot. Vagy fizethetsz egy vagyont magántanárokra.

Nehezen tudom elképzelni, hogy mondjuk matekot vagy nyelvet otthon, egyedül meg tudsz úgy tanulni, hogy le tudd tenni az érettségit valami normális eredménnyel. Itt nem a 21 %-kal éppen meglett a kettes eredményre gondolok.

2012. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is probléma habár csak ezt a tanévet kéne végigvinnem utána átmennék esti tagozatra. :/ de még átgondolom hátha végig tudom szenvedni ezt az évet...
2012. nov. 26. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!