Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 15 éves vagyok 16 éves koromig...

15 éves vagyok 16 éves koromig vagyok tanköteles. Én utána személyi okok miatt (betegség) elszeretnék menni. Vagy magántanulónak vagy levelezőre, hogy az érettségit le tudjam tenni. Megoldás?

Figyelt kérdés
Válaszukat előre is köszönöm sokat segítenének! Még annyi a magántanulós dolog kb. mennyibe kerülne?

2012. nov. 14. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
a magántanulós dolog úgyse fog menni, mert már nem engedik meg olyan könnyen, mint régen, meg a gimi vége már túl nehéz hozzá. vagy max ha milliomos vagy, mert nagyon sok magántanárt kéne fizetned hozzá. középiskolában levelező nem létezik csak max esti tagozat, de az meg 18 év felett van.
2012. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!