Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik tárgyak kerülnek...

Melyik tárgyak kerülnek felvételinél beszámításra a debreceni egyetem jogi karán? Mely tantárgyak közül lehet választani?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanácsolom, hívd fel az egyetemet (honlapon fent vannak az elérhetőségek)

Neten lehetetlenség megtalálni a felvételi tárgyakat Debrecenben, még a honlapjukon sem találtam.


Az biztos, hogy tavaly történelem és magyar nyelv és irodalom volt.

Most elvileg behozták, hogy az idegen nyelv is jó. (legalábbis ELTE-n biztos, ezt neten megtaláltam)

Az ELTE-n idéntől: történelem kötelező és ezenkívül: magyar nyelv és irodalom vagy idegen nyelv (angol, német, francia...latin is jó)

Ezek közül egyből kötelező emelt szinten érettségizni.


De hogy ez mindenhol így van-e idéntől, azt nem tudom, ezért érdemes lenne felhívni az egyetemet.

2012. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az információt! :)
2012. nov. 27. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!