Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 18 éves múltam és Utógondoz...

Ha 18 éves múltam és Utógondozott vagyok (olyan mint az állami gondozott csak 18 fölött) és havi 40 ezer forintból élek és az egyetem ahová járni szeretnék kb 113 kmre van akkor kaphatok szociális támogatást?

Figyelt kérdés
szociális támogatás
2012. nov. 29. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
kollégiumra kaphatsz, ill. ha államilag támogatott szakra vesznek fel,akkor megpályázhatsz szociális ösztöndíjat. Dolgozni tudsz egyetem mellett,és még örülj,hogy legalább ha 40ezret kapsz. Én dolgozom heti 25-30 órát,mellette suliba járok,és így nem kapok havi 40ezret sem..
2012. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És te is utógondozott vagy ?
2012. dec. 3. 07:03
 3/3 anonim ***** válasza:
nem,sem nagycsaládos, sem hátrányos helyzetű,úgyhogy én semmiféle támogatást nem kapok, én dolgozhatok azért amit már "ingyen" megkap
2012. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!