Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igaz hogy történelem szakra...

Igaz hogy történelem szakra kötelezővé tették az emelt érettségit?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már túlléptem ezen a felvételizős időszakomon, de én is úgy hallottam, hogy kötelező lesz az emelt töri szaknál.
2012. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én hallottam:)
2012. dec. 1. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Andragógia: angol vagy biológia vagy francia vagy magyar vagy matematika vagy német vagy orosz vagy történelem. Ezek közül egy tárgyat emelt szinten kell teljesíteni.


Anglisztika: angol (emelt szintű kötelező) és francia vagy latin vagy magyar vagy német vagy olasz vagy orosz vagy spanyol vagy történelem


Germanisztika: német vagy német nemzetiségi nyelv vagy német nemzetiségi nyelv és irodalom vagy angol nyelv (egy emelt szinten kötelező) és angol vagy francia vagy latin vagy magyar vagy német vagy olasz vagy orosz vagy spanyol vagy történelem


Keleti nyelvek és kultúrák: magyar vagy történelem és angol vagy francia vagy latin vagy német vagy olasz vagy orosz vagy spanyol vagy újgörög (egy tárgyat emelt szinten kell teljesíteni)


Magyar: magyar (emelt szintű kötelező) és angol vagy francia vagy latin vagy német vagy olasz vagy orosz vagy spanyol vagy történelem


Néprajz: magyar és történelem (egy tárgyat emelt szinten kell teljesíteni)


Ókori nyelvek és kultúrák: magyar vagy történelem és angol vagy francia vagy latin vagy német vagy olasz vagy orosz vagy spanyol vagy újgörög (egy tárgyat emelt szinten kell teljesíteni)


Pedagógia: angol vagy biológia vagy francia vagy magyar vagy matematika vagy német vagy orosz vagy történelem (egy tárgyat emelt szinten kell teljesíteni)


Pszichológia: angol vagy biológia vagy francia vagy magyar vagy matematika vagy német vagy orosz vagy történelem (egy tárgyat emelt szinten kell teljesíteni)


Romanisztika: szakiránytól függ, egy tárgyat emelt szinten kell teljesíteni


Romológia: magyar vagy történelem és angol vagy beás vagy lovári vagy francia vagy latin vagy német vagy olasz vagy orosz vagy spanyol (egy tárgyat emelt szinten kell teljesíteni)


Szabad bölcsészet: magyar vagy történelem és angol vagy francia vagy latin vagy német vagy olasz vagy orosz vagy spanyol (egy tárgyat emelt szinten kell teljesíteni)


Szlavisztika: magyar vagy történelem és angol vagy francia vagy horvát vagy horvát nyelv és irodalom vagy latin vagy német vagy olasz vagy orosz vagy spanyol vagy szerb vagy szerb nyelv és irodalom vagy szlovák vagy szlovák nyelv és irodalom vagy szlovén nemzetiségi nyelv vagy román vagy román nyelv és irodalom (egy tárgyat emelt szinten kell teljesíteni)


Történelem: történelem (emelt szintű kötelező) és angol vagy földrajz vagy francia vagy latin vagy magyar vagy német vagy olasz vagy orosz vagy spanyol

2012. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez már ebben az évben? Hol lehet ezt megnézni? mármint a hírt neten?
2012. dec. 3. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:))
2012. dec. 3. 15:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2012. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!