Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem olyan oldalt...

Tudnátok nekem olyan oldalt mutatni, amelyik kifejezetten csak kémiával és biológiával foglalkozik?

Figyelt kérdés

Biológia-kémia faktos vagyok és szeretnék érdekességeket vagy egyszerűbb magyarázatokat találni néhány kérdésre. Kerestem már párat pl. a szertar.blog.hu-t de ez nem csak ezzel a két tantárggyal foglalkozik, meg a weblaboratorium.hu-t néha index.hun is olvasgatok, de nem nagyon találok túl sok mindent.

Előre is köszönöm mindenkinek.

17L



2012. dec. 1. 18:16
 1/3 anonim válasza:
angolul nem tudom mennyire tudsz, a khanacademy.org egy iszonyatjó oldal, olyan videók vannak fent, amivel nem bemagolod, hanem megérted az anyagot. én a bioszos részét nézem, de van kémia, szerves kémia, de mindenféle művészet, matek stb
2012. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
előző vagyok. van még egy mrns.hu nevű oldal is, itt is vannak magyar kutatások/kutatók (is)meg sok egyetemi szintű dolog, mondjuk annyira még nem ismerem az oldalt, de majd nemsokára én is sort kerítek rá :D
2012. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon, nagyon szépen köszönöm!:) nagy nyelvként tanulom az angolt, remélem menni fog, így akkor azt is tudom gyakorolni:D Mindjárt meg is nézem mindkettőt:) Köszi mégegyszer:)
2012. dec. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!