Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nincs olyan oldal ahol fel...

Nincs olyan oldal ahol fel van sorolva az összes mesterképzés?

Figyelt kérdés
Én csak olyat találtam ami az adott egyetem hirdet.. olyat keresnék ahol ne van írva a mesterképzés neve és utána hogy hol van. Állatokkal, növényekkel, egyéb természeti dolgokkal szeretnék majd a későbbiekben foglalkozni először TTK-n bioszt szeretnék elvégezni majd tovább szakosodni pl zoológus, etológus, szupraindividuális biológus, botanikus stb.. ehhez hasonlóakat keresnék.( tengerbiológus is szívesen lennék de magyarországon erre sajnos nincs lehetőség:/ ) Tudna valaki segíteni?

2012. dec. 2. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n van szakkereső. Nem a legjobb, mert ha csak azt pipálod be, hogy a mesterképzéseket mutassa, akkor azt írja, hogy túl sok a találat, de ha finomítasz rajta úgy, hogy pl bepipálod, hogy ezek közül csak a nappaliakat és államiakat mutassa, akkor máris jó. Vagy ha te levelezősre akarsz menni, akkor értelem szerűen azt válaszd ki, stb..
2012. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2012. dec. 3. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!