Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1. éves hallgató vagyok az...

1. éves hallgató vagyok az egyik egyetemen és nem megy ez a szak amin vagyok és hogy ha most abbahagyom akkor ki kell fizetnem ezt a félévet? Államilag támogatott képzésen vagyok jelenleg.

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

kb minden nap jön egy ilyen kérdés. pedig csak a szerződést kéne elolvasni amit aláírtál.

az első félév felét kell kifizetni.

2012. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

"pedig csak a szerződést kéne elolvasni amit aláírtál"


Olvasni szerintem tud, a baj ott van, hogy értelmezni nem tudják az olvasott szöveget, és ilyenek kerülnek be egyetemre. Borzasztó. 100 százalékig támogatom a keretszám csökkentést!

2012. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
utolsónak igaza van, hiába pontozgatjátok le. én végzős matekos vagyok, és épp ma délelőtt volt ilyen eset, hogy egy környezettanos lánynak vagy 2 percig tartott míg megértettem vele, hogy a -5 miért nagyobb, mint a -8. és ő még csak nem is bölcsész...
2012. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én földrajzból vagyok sík hülye. akkor gyorsan iratkozzak is ki proginfóról?
2012. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az említett példa általános alsós tananyag matekból...
2012. dec. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne sértegessétek a kérdés kiíróját, kicsit tényleg nehéz értelmezni, bár nem lehetetlen, de nem is egyszerű. Nem azért van ez az oldal, hogy kérdezhessen? Lecseszést ingyen is kaphat!!!!
2013. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amúgy én bölcsész vagyok és tudom miért kisebb a -8, mint a -5. sőt matek faktos is voltam, mégis bölcsész vagyok, nem kell kiemelni így, hogy nem is bölcsész, egyszerűen hülye és kész
2013. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!