Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Testépítés és fitness sportedz...

Father*** kérdése:

Testépítés és fitness sportedző vagy Személyi edző OKJ-s tanfolyamokat érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van értelme elvégezni, el lehet helyezkedni vele, hol erdemes elvegezni, stb?

2012. dec. 7. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Ha nem vagy versenyző, akkor nincs értelme. Tényleg, egyáltalán semmi. Ezt azok végzik el akik abszolút semmi máshoz nem értenek, de szeretnek edzeni. Kivéve a versenyzőket, mert nekik evidens hogy személyi edzősködnek.


És ha te elmész személyi edzőhöz, akkor inkább olyanhoz mész aki OKJ-t végzett, vagy inkább egy versenyzőhöz akinek ez az élete?


Ez kb olyan kérdés mint hogy kitől tanulnál meg inkább vezetni: egy hétvégi kalapos sofőrtől, vagy egy F1 versenyzőtől?

2012. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ertem, koszi. Nem pont ilyen valaszra gondoltam, de ez is megfelel:) Veletlenul nem tul sok edzo valaszolt olvasol?:) Kb 6 és fél éves edzés multal rendelkezek, minden nap magam keszitem el a kajamat, betartom az etrendemet, versenyzokent pl a superbodyn az athletic kategoriaba fernek be. Tudok egy ket dolgot a testepitesrol:), az eletem resze. Ezert gondoltam hogy felteszem itt ezt a kerdest, hogy allnak az emberek az ilyen tanfolyamhoz, esetleg valaki aki elvegezte mi a velemenye, meg ilyesmi:)
2012. dec. 9. 09:43
 3/3 anonim válasza:
78%

Ha edzősködni akarsz,akkor érdemes,mivel törvényt vezettek be róla,hogy konditeremben személyi v. testépítő-fitnesz edző végzettséggel tarthat órákat. Persze ha vannak kapcsolataid,papír nélkül is el tudsz helyezkedni.

Az első válasz félig hülyeség,pl.mert sok versenyző nem tudja,hogy konkrétan mitől érte el azt a teljesítmény v. mért nem.Volt egy edzés,kajaterv és követte.Persze az sem biztos,hogy nagy sportmúlttal rendelkező személyi edző van.

Testépítő-fitnesz edző,annak ajánlatos,aki versenyre akar felkészíteni

Személyi edző,pedig egy átfogóbb,ahol a cél a prevenció,és elsődlegesen a fizikai képességek,egészség megőrzése,javítása a cél.Személyi edző legyen valaki,ahhoz el kell végezni egy sportedzőit pl. testépítő-fitnesz edző,aerobic edző,labdarúgó edző


üdv. egy szakmabeli

2013. márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!