Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol nyelv és történelem...

Skirmisher10 kérdése:

Angol nyelv és történelem beállítottsággal minek érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Olyan szakot keresek aminek jövője is van. Anglisztikáról egy jó szót sem hallottam eddig. Mindenki azt mondja, hogy nem lehet vele elhelyezkedni. Valami olyan szakban reménykedem ami aránylag keresett és nem telített. Ha van rá lehetőség, NEM szeretnék több nyelvet tanulni, csak az angolhoz van érzékem. Igen, ez már egy nagy hátrány. De nincs vége. Egy reál tárgy se jöhet szóba egyetemi szinten, mindből 2-es vagyok, ahogy a többi idegen nyelvből is.

Szerintem ilyen szak, ami nem teljesen használhatatlan, nem nagyon akad. Kétségbe vagyok esve. Mégis bízom benne, hogy akad ehhez hasonló képzés. Ha nincs, akkor szakmát tanulok, de jó lenne ha egyetemen tanulhatnék és haszna is lenne. Várom az ötleteket!



2012. dec. 6. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a nyelvről meg a történelemről egy idegenvezető ugrott be. Őszintén nem tudok nagyon sokat róla, esetleg utánanézhetsz ha érdekel.
2012. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Eryx válasza:

Én tudnék ajánlani neked valamilyen gazdasági szakot: gazdálkodás és menedzsment, turizmus és vendéglátás. Ezek a mostani helyzethez viszonyítva piacképes diplomát adnak. Hátránya, hogy per pillanat csak költségtérítéses formában indítják. Esetleg elmehetsz ingyenes felsőfokú szakképzésre is: pénzügyi szakügyintéző, gazdasági tervező stb.

Gazdasági szakoknak mondjuk van matekos része is, de sztem ha nagyon akarod, akkor teljesíthető kategóriába tartozik.

Én egyébként történelem és magyar beállítotsággal kezdtem el gazdasági szakot+ azt se tudtam hogy miről szól ez az egész,de időközben nagyon megszerettem, és a jövőben is ezzel szeretnék foglalkozni:)

2012. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!