Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskola által indított...

Főiskola által indított felnőtt képzésre ( ingyenes nappali képzés-okj számviteli szakügyintéző) csak 23 éves korig lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Ha csak 23 éves korig lehet jelentkezni, akkor ha a fizetősre jelentkezek, akkor oda felvesznek korhatártól függetlenül? Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2012. dec. 10. 10:01
 1/1 anonim válasza:
Hát, nem szeretnék hülyeséget mondani, de én is nézegettem, mert 24 vagyok, de a diploma mellé szerettem volna még egy okj-s szakmát is, de csak annyi van a tájékoztatóban, hogy 23 (néhol már 22 vagy 21) év a jelentkezési korhatár, szóval ebből én azt szűrtem le, hogy pénzért (vagy több pénzért) se lehet a korhatár fölött jelentkezni. Én végül nem vágtam bele emiatt, de talán a tanulmányi referenstől érdemes lenne megkérdezni. Ha megtudsz valamit, esetleg küldj privát üzenetet! :)
2012. dec. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!