Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri állatorvosnak tanulni?

Megéri állatorvosnak tanulni?

Figyelt kérdés
Hela.. :D imádom az állatokat és nagyon felemelő érzés lenne ha még meg is menthetném őket.. az állatokat családtagoknak tekintem .. nekem is van otthon sok állatom és már sokat meg is gyógyítottam meg már tenyésztettem is EGYEDÜL.. és mindössze 13 éves vagyok .. ezért gondoltam hogy ugye jövőre ballagok és állatorvos szeretnék lenni.. 4,5 az átlagom és hallottam hogy biosz , kémia meg azt hiszem fizika kell ehhez a szakmához.. de most bioszból az átlagom csak 3,7 és most javítok de már nincs sok idő a féléviig és azt is fogják nézni a felvételinél .. szerintetek így is felfognak venni ? (úgy hogy most ha még javítok szerintem lehet 4-es de a többi hátralévő időmben nem fogok lazsálni .. 5ösleszek !) de ha most ezt sikerül kijavítanom 4-esre és nem vesznek fel akkor nemtudom mit csinálok :\
2012. dec. 10. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Megéri, de természetesen hosszú és nehéz az egyetem.

Ami felvételinél számítani fog az az érettségik és az utsó 2 év végi jegyek.

2012. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!