Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyenek a kilátások a magyar...

Milyenek a kilátások a magyar felsőoktatásban műszaki területen?

Figyelt kérdés

Előző évben se volt sok az államilag támogatott férőhely az egyetemeken, a műszakin 10000 volt, villamosmérnökire amire mennék a pontszámot még kevésbé befolyásolta. Igen, de most tizedére lett csökkentve, nem is tudom hogy számoljak. Ennyi tanulót lett felvéve a csak a BME VIK karára. Most akkor ez mit jelenthet? Mennyi pontra számítsak?:D eléggé elvagyok keseredve, már azt is megbántam hogy gimnáziumba mentem, legalább valami szakmát tanulhattam volna....

Magamról: Jól tanulok, 4-5 vagyok, matek, fizikából képzem magam fakton vagyok, külön is készülök az érettségire. Úgy érzem 400 pont összejöhet, de lehet, hogy ez itt már kevés, tavaly meg nevettünk rajta, hogy mennyire kevés pont kell (300 alatt is voltak egyetemek). 18f


2012. dec. 10. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Mire lehet számítani? Botrányra... legalábbis az lesz, ha majd főbe lövöm a hoffmannt ;) poént félretéve, hát sajnállak nagyon, ahogy mindenki mást is. Igyekezz minél jobb érettségit produkálni, reméljük 450-460 pont elég lesz. De nem tudom. Én most Skóciában gondolkodom.
2012. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire elkeserítő lenne a helyzet?

A másik kérdés: miért pont Skócia?:)

2012. dec. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!