Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimiben angol tagra járok...

Gimiben angol tagra járok érdekel jelenleg a töri nyelvek matek meg esetleg a magyar. Ezzel az érdeklődéssel milyen foglalkozást lenne érdemes választani a felsőoktatásban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a magyarra érdemes lenne nagyobb energiát fordítani, mert ez így gáz. Ezen a vonalon ne nagyon menj tovább. Remélem, a többiben jobb vagy.
2012. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jog
2012. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bensdorp ***** válasza:

Történelemmel és magyarral nagyon kevesen élnek meg.

A matek önmagában kevés, kellene hozzá egy természettudományos tárgy, esetleg informatika.

Nagyon szerencsés, ha érdekelnek a nyelvek, és jó érzéked van hozzájuk. Tanulj minél több nyelvet minél magasabb szinten, akár különleges, ritka nyelveket, és legyél nyelvtanár, fordító, tolmács, idegenvezető, nagy cégeknél külkapcsolati összekötő! ELTE bölcsészkarát célozd meg!

2012. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat (még persze várom a továbbiakat is)

magyar vonalon én is tudom hogy nem éppen szerencsés továbbmenni a töri meg csak jogra lenne jó de most eléggé megnyírják a létszámot :( sajna természettudományi tárgyak nem érdekelnek különösebben a matekkal kapcsolatban pedig közgázra vagy vmi kereskedelmi vonalra gondoltam ...

ami a nyelveket illeti német lesz valószínűleg a második nyelvem az angol mellett

2012. jan. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!