Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszihológia szak vagy pénzügyi...

Pszihológia szak vagy pénzügyi dolgok?

Figyelt kérdés
Most állok a fakt választás előtt és nem tudom eldönteni, hogy mi is kéne. Mindenki azt mondja, hogy a pszihológia nagyon nehéz, pedig engem érdekelne, viszont a biológiát nem nagyon szeretem, de kell hozzá sajnos. Valakinek tapasztalata, aki mst csinálja. Mennyire nehéz? A másik a földrajzos dolog, érdekelnek a pénzügyi dolgok is, matekból is jó vagyok de ezzel nemtudom mit lehetne kezdeni, hova érdemes tovább menni, amit keresnek is? Előre is köszönöm :)
2012. dec. 11. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
pénzügy is nehéz...
2012. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is pszichológia a szó helyesen.Szerintem egy kicsit nézz utána jobban dolgoknak, a legtöbb egyetem honlapján fent vannak az adott szak mintatantervei,ott megnézheted,hogy érdekelnek-e az ott tanított tárgyak és témakörök a címük és rövid leírásuk alapján.Elég nehéz így véleményt alkotni arról, hogy mennyire nehéz egy adott szak,ez ugyanis egyénfüggő.Lesz biológia bőven, szóval jobb ha megbarátkozol vele, mert nagyságrendekkel nehezebb lesz az élettan, anatómia és neurológia mint a gimis biosz.Elég nehéz vele elhelyezkedni, szóval csak akkor válaszd ha nagyon eltökélt vagy és semmi más nem érdekel.


pszichológus hallgató

2013. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pénzüggyel viszonylag könnyen elhelyezkedhetsz, de teljesen más irány, és valóban elég nehéz, már típusú gondolkodás kell hozzá. Gazdasági dolgokkal egyáltalán hogy állsz?


én pedig a pénzügyes hallgató :)

2013. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!