Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen OKJ-t javasoltok BSc...

Milyen OKJ-t javasoltok BSc szak mellett?

Figyelt kérdés

Egy olyan BSC szakon vagyok, ami nagyon nem érdekel, ráadásul semmi jövője, erősen túlképzéses, ha egy helyen lenne ilyen képzés, akkor is sok lenne, nemhogy több, mint tíz intézményben...

Ráadásul ez a képzés az iskolámban egy vicc, kevesebbet tanulok, mint a középiskolámban, mégis 3-as körüli átlagom lesz.


A kormány intézkedési és egyéb okok miatt nem biztos, hogy fogok tudni újrafelvételizni.

Arra gondoltam, hogy megcsinálnék egy egyéves OKJ-t levelezőn.


Milyen biológiával esetleg közlekedéssel (tudom, két távoli) kapcsolatos érdekesebb, mozgalmasabb és jövőt ígérő OKJ-k vannak?

Nem bírom a monotóniát, és szeretek tervezni. Esetleg a szervezés se áll tőlem távol.


2012. dec. 9. 11:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!