Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Szegedi Gazdasági szakon is...

A Szegedi Gazdasági szakon is van olyan lehetőség, mint a Jogász képzésen, azaz a 40 legjobb jelentkezőnek finanszírozzák a tanulmányait?

Figyelt kérdés

Vagy van más egyetem ,amiről tudjátok,hogy biztosít egyetem által finanszírozott gazdasági szakot?

Nagyon nagy segítség lenne, hiszen éppen összeomlik az életem, válaszokat előre is köszönöm! :)


2012. dec. 11. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A 2013-as felvételikor sem jogász- sem gazdasági képzés nem lesz államilag támogatva.
2012. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem indul államilag támogatott!De miért omlik össze az életed?Mi a baj?
2012. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem indul államilag támogatott, DE cégek biztosítanak ösztöndíjat, a 20 legjobb kap ösztöndíjat és 20 helyzet alapján rangsorolt diák kap ösztöndíjat. Nyílt napokra nem jársz? :)
2012. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még nem voltam Egyetemem látogatóba,mivel nekem nincs pénzem arra,hogy kifizessem a tandíjat, főleg most ezzel a keretszám csökkentéssel talán jobban is jártam, hogy nem dobtam ki feleslegesen vonatra pénzt ...

Akkor a 20 legjobb diáknak biztosítják a tandíjat? Ez minden egyetemen így van vagy a az országból a legjobb 20 ember kapja ezt?

2012. dec. 13. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetemi szinten bizonyos szakokon van ilyen lehetőség. Van, ahol nincs. Ha sok a pontod, esélyes vagy.
2012. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szeged környéki cégek fogtak össze, ezért kapnak a legjobbak ösztöndíjat ott.
2012. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mikor derül ki,hogy kik kapják meg ezt az ösztöndíjat?
2013. jan. 4. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!