Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes tanulni, mivel...

Mit érdemes tanulni, mivel lehet elhelyezkedni itthon/külföldön egyaránt? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Matekhoz sík hülye vagyok, a kémiát is utálom. Ezen kívül szinte mindenre nyitott vagyok. Mit ajánlanátok? Jog és az orvosi kar egyáltalán nem vonz. Történelemben nem vagyok otthon, viszont szerintem szívesen tanulnám, de se régész, se töritanár nem akarok lenni, múzeumba se akarom leélni az életemet.


Jelenleg van egy webmesteri okj-m ami semmit nem ér, és nem tudom hogyan tovább. Infokar vonz, de matekhoz hülye vagyok, így nem erőltetném. Mindenképp érzem hogy tovább kell tanulnom, ez az utolsó lehetőségem, és szeretnék is tanulni. Csak nem tudom merre, ti mit ajánlanátok?


Utolsó lehetőségként a vendéglátás és turizmus jutott eszembe, és ilyen téren elmehetnék akár idegenvezetőnek is. De nem tudom erre mennyire van kereslet, meg hosszútávon annyira azért ez se vonz :sss

Egyéb ötlet :S?


2012. dec. 13. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Turizmus és vendéglátás fizetős lesz.


Talán megpróbálkozhatnál egy infós FSZ-szel, ha az informatika vonz, de ott is van matek. Pl. általános rendszergazda vagy web programozó. Az valamivel könnyebb, mint a mérnöki. Én mérnök informatikusként végeztem nemrég, nagyon sok matek és fizika volt. Nem egyszerű a matek, de biztosan lesz majd, aki tud segíteni. Szerintem érdemesebb belevágnod az infóba, még ha nehéz is lesz, mert ez érdekel. Felesleges olyan szakmát tanulni, amit nem érzel sajátodnak, akkor az meg azért megy majd nyögvenyelősen, mert nem érdekel.

Sok sikert!

2012. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!