Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan valósíthatnám meg ezt?

Hogyan valósíthatnám meg ezt?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok, amely kéttannyelvű, csak nem éppen úgy megy számomra ahogyan én azt terveztem. 1. évet nyomom (0. már meg volt) Iskolát szeretnék váltani, és ami engem vonz az a szépségipar (fodrászat, kozmetika). Viszont, ahhoz hogy én kozmetikus legyek kell az érettségi. És amelyik iskolát én kinéztem volna magamnak (lást alul!) az nem ad érettségit és szakmát egyben. Nem tudom hogyan lehetne lehetséges megvalósítani azt amit én terveztem, de nagyon szeretném hogy segítsetek!


[link]



2012. dec. 13. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, minden kozmetikus sulihoz kell érettségi? Szerintem nem. Vagy csak ahová te akarsz menni. De ha kell az érettségi hozzá és ott nem adnak, akkor sok választásod nincs, először meg kell csinálnod az érettségit valahol. Ha ez a gimi nem megy, akkor átmehetsz egy másikba, ami szerinted könnyebb. Ott megcsinálod az érettségit, aztán a kozmetikust.
2012. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenhova kell érettségi a kozmetikushoz, sajnos.
2012. dec. 14. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!