Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire megyek 4 OKJ-s képzéssel?

Mire megyek 4 OKJ-s képzéssel?

Figyelt kérdés
gazdaságinformatikus, külkereskedelmi ügyintéző, reklám és marketing-menedzser, logisztikai ügyintéző
2012. dec. 14. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen szakmákkal semmire, ezekből vannak a legtöbbek. Neked szerintem a legjobb lenne valami szakmunkás OKJ kétkezi munkával is meglehet élni, gondolj bele sok helyen szükség van cukrászra, pékre, asztalosra, lakatosra, autószerelőre is nagyszükség van főleg az autóelektronikai szakmunkásokra. Mehetnél festőnek is.

ezekkel a szakmákkal az a baj hogy sokan ezt tanulják ki és sokan vannak már, meg ezekre csak külföldön van inkább esély de ahhoz majdnem anyanyelvi szinten kellene tudnod az angolt vagy a németet szinte.

Ilyen szakmákkal nem sokra mész.

Esetleg tanulhatnál még ápolónak is, bátyám annak tanult féléve, és egy nem túl messze lévő kórházban talált magának munkahelyet 100 on felül keres, nem szakad meg a munkában, csak bírni kell idegekkel a betegek nyavalygását, ennyi.

2012. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ilyen szakközépbe járok, és egyetem előtt meg tudnám csinálni egy év alatt a 4et. de amúgy szerintem se megyek vele sokra. legalább lesz pár papír, azt az egy évet megéri :D
2012. dec. 14. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj hegesztőnek!

Ezekkel kitörölheted a segged...

Amúgy lehet én vagyok a hülye, de csak egy okj ingyenes.

2012. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!