Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik másik egyetemre átjelentk...

Akik másik egyetemre átjelentkeztek azoknak nézték a felvételi pontjaikat?

Figyelt kérdés
Én csak egyetemet váltok, maradok a megkezdett szakomon. Ha nézik a felvételi pontokat, akkor melyik évit nézik? Az évit amikor az adott évfolyamot indították (ha átvesznek akkor jövő szeptembertől a másodévesekkel folytatom a tanulást), tehát a 2012-es ponthatárt vagy mindig a legfrissebbet nézik ?

2012. dec. 21. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt amelyik érvényben volt a jelentkezésedkor. De bizonyos esetekben a tanulmányi átlagot (is) nézik. Egyes egyetemek honlapján találni erre vonatkozó konkrét információkat.
2012. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mikor én akartam átjelentkezni, csak annyi volt a suli feltétele, hogy a másik egyetemen már legyen min 2 elvégzett félévem, min 20 teljesített kredittel (ez gondolom intézményenként eltér). de akkor is csak fizetősre vettek volna át, így inkább fogtam magam és újrafelvételiztem a fába. neked is ezt ajánlom.
2012. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából ismerem az adott egyetem (BME) átvételi feltételeit, de jó lenne ha felvételi pontból a 2012-eset néznék. Azt lenne nagyon jó tudni, hogy pontosan milyen határidő szerint bírálják el az átvételi kérelmet, mert ha előbb mint a 2013-as felvételi, akkor nyilván a 2012-est nézik az én esetemben.
2012. dec. 22. 12:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Aki esetleg erre jár és a BME-re jelentkezett át az légyszi írja meg az átvételének körülményeit!
2012. dec. 25. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!