Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyikkel vihetném...

Szerintetek melyikkel vihetném többre? Egy erősnek számító gimnáziumban (József A. ;Budapest) francia nyelvi előkészítőre vagy humán tagozatra menjek?

Figyelt kérdés

A francia nyelv mindig is tetszett, és kint Fro-ban is tovább is lehetne tanulni és közép- vagy emelt szintű nyelvvizsgával jár..

A humán tantárgyakban nagyon jó vagyok, jogi egyetemre lehetne menni a gimi után.

Csak az a kérdés, melyikkel lehet kezdeni valamit, mert érdekelni mindkettő érdekel.



2012. dec. 25. 17:19
 1/5 anonim válasza:
én franciára járok és nagyon szeretem, elég gyorsan haladunk az anyaggal és tanulni is kell rendesen de megéri:))...a mai világban nagyon fontos sztem a nyelv...humánon amúgy olaszt tanítanak amiből max középszintet tudsz szerezni meg hát csak Olaszországban tudod használni...ha meg ennyire érdekelnek a humán tárgyak akk majd azokból faktolj ...nekem ez a véleményem, de valószínűleg azért is pártolom inkább a franciát mert arra járok :DD
2013. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott van francia oktatás?
2015. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi az átlagod?
2015. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Szt. Margitban van francia?
2015. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán fölvettek?
2015. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!