Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ajánlani megbízható...

Tudtok ajánlani megbízható francia bulldog tenyésztőt, akinek épp vannak, vagy a közeljövőben lesznek eladó kiskutyái, és Budapesthez viszonylag közel található?

Figyelt kérdés

Szeretnék megbízható helyről, egészséges, törzskönyves francia bulldog kiskutyát venni. Régóta vágyunk rá, családi kedvencnek szeretnénk. Ha tudtok, írjatok körülbelüli árakat is.

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. júl. 20. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért fontos, hogy törzskönyvezett legyen?

Tenyészteni szeretnél?

A gyepmesteri telepek, állatmenhelyek tele vannak francia bulldoggal...

Ha nem létkérdés számodra a törzskönyv, szívesen elküldöm neked a halálsoron lévő, gazdira váró kutyusok adatait, hátha megtetszik valamelyik.

2012. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem, mi a probléma azzal, hogy egészséges, fajtatiszta francia bulldogot szeretnék. Csak egy kérdést tettem fel, számomra felfoghatatlan, miért kell mindenkibe belekötni. Inkább örülnöd kéne, hogy nem szaporítótól tervezem a vásárlást. Hihetetlen, mennyit tudtok okoskodni.
2012. júl. 28. 06:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a hangnem miatt, majdnem elszállt az agyam, nem szeretem, ha belém kötnek a semmiért. Egy olyan kutyát szeretnék, aki születésétől kezdve az én kiskutyám és élete végéig velem marad. Nagyon sajnálom, de nem szeretnék menhelyre leadott kutyát, aki már másokhoz volt szokva, ne adj'Isten bántalmazták, ami egész hátralévő életében kiütközne rajta. Ne aggódj, ha lesz egy csodálatos, egészséges francia bulldog kiskutyám, soha nem fogja megtapasztalni, milyen élet van a menhelyen, nem fog utcára kerülni.
2012. júl. 28. 06:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akartam,én azért ajánlottam a segítségem, mert nap mint nap az ország valamennyi gyepmesteri telepen és menhelyen lévő kutyusait igyekszem segíteni azzal, hogy gazdit keresek neki. Gyakran kerül vemhes kutyus is ilyen helyekre. Nem állt szándékomban a lelkedbe gázolni és megértem amit írtál.
2012. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A miénk a Kőbányi denevér fülekből van de a kerekeshazi is jó kb 80_300 ezer közötti árak vannak ha kedvencnek kell 150 szerunt
2012. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vok az előző. Folytatom csak véletlen elküldtem. Szerintem 150 a max ahonnan a miénk van neki nincs oldala BP van. A kerekeshazi Érden úgy. Tudom sok sikert
2012. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked mi a közel? Kecskeméten van egy jó, és az kb. 1 óra autóút...
2012. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!