Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweis Egyetem Fogorvostud...

Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kar?

Figyelt kérdés
Azt kérdezném, mire kell számítanom, ha fogorvos szeretnék lenni? Kifizetődő szakma? Nehéz elhelyezkedni vele? Esetleg, maga a tanulás nagyon húzós? Mit kell tudni róla? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is.

2012. dec. 25. 19:30
 1/1 PetFen ***** válasza:

Fogorvosra valószínű mindig szükség lesz ,így ahogy a kérdést megfogalmaztad szerintem kifizetendő szakma!

Magyarországon és külföldön is el tudsz majd vele helyezkedni!

Tanulással kapcsolatban nem tudok nyilatkozni,mert most fogok felvételizni ,de van pár ismerősöm akik orvosira járnak ,és tőlük tudom hogy nem egy egyszerű szak (de ezt úgy is tudja mindenki..),sok szorgalom ,kitartás szükséges!

2012. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!