Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 év humán szak után, ami nem...

2 év humán szak után, ami nem tetszik, van esélyem bekerülni az orvosira?

Figyelt kérdés

Most tipikus büfészakon vagyok,rossz döntés volt,de szeretném otthagyni,majd szeretnék 2014 szeptemberéig dolgozni,közben tanulni a felvételire,jelentkezni orvosira.

Probléma az,hogy büfészakon nem nagyon kell tanulni,de én tudok,és akarok tanulni.


2012. dec. 26. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Sok tanulással persze, hogy van. Csak most kezd el, hiszen érettségizned is kell még (gondolom bioszból nem tettél emelt szintűt, stb.)
2012. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szlovákiai vagyok,itt nem kell emelet szintű
2012. dec. 26. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Az egy dolog hogy nálatok nincs emelt szintű, de nálunk van közép és emelt szintű. Amit te szlovák érettségit leteszel, azt mindet csak középszintűnek fogadják el itthon. Valamint orvosira kell egy természettudományos tárgyból legalább érettségizned (infó vagy biosz vagy kémia vagy még nemtommik, meg kell nézni tájékoztatóban). Orvosira elég magas pontszámok kellenek, nyelvvizsga kell mostmár mindenképpen a jelentkezéshez (ha még nem lenne meg, állj rá gyorsan), valamint lehet nem ártana tenned itt Magyarországon valamiból (mondjuk bioszból ha már orvosi) egy emelt szintű érettségit. Így lenne esélyed.
2012. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szlovákiában mennék orvosira
2012. dec. 26. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor azt te tudod, hogy milyen esélyeid vannak bekerülni, nekünk nem sok fogalmunk van a szlovákiai rendszerről.
2012. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!