Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes elkezdeni tanulni...

Mit érdemes elkezdeni tanulni ebben a csodálatos felsőoktatásban?

Figyelt kérdés
A 2013/2014-es tanévtől kezdve, magyarán hova felvételizzek most.

2012. dec. 28. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha így állsz neki, akkor sehová.
2012. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké.
2012. dec. 28. 13:16
 3/14 anonim ***** válasza:

milyen tantárgyakat szeretsz? ami manapság megéri, azok a mérnöki szakok, de a közszolgálati egyetemen lesz a legtöbb államis hely :D


sok sikert :)

2012. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
A felsőoktatást szidod, pedig te magaddal nem vagy tisztában, azt sem tudod hová akarsz menni, csak legyen egy diploma? Na pont az ilyeneket kell kiszűrni a felsőoktatásból.
2012. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Humán beállítottságú vagyok, ez a baj.

A mérnöki szép és jó, csak az a fránya fizika....

közszolgálati... akkor most mindenki oda akar majd menni?

2012. dec. 28. 14:29
 6/14 A kérdező kommentje:

Csak annyi mindent akarok, hogy inkább nem csinálok semmit. :D:D



Egyébként már rengeteg mindent néztem, de ezen az oldalon mindenhol csak azt olvasom, hogy ezzel és ezzel nem lehet továbbmenni, meg ne próbáld, mehetsz a mekibe sötöbö.

Ebből lett elegem, és így született a kérdés.

De lehet, hogy rossz helyen keresgéltem eddig.

Mivel most pár szak csak fizetősön lesz.. és állítólag mindenkit felveszek majd, kíváncsi lennék, hogy mi az amit érdemes lenne elkezdeni.


Csak a mérnöki és a természettudományok azok amivel most lehet kezdeni bármit is?

2012. dec. 28. 14:32
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

magyarországon sztem igen, ill. ami humán, és el is lehet helyezkedni, azok ált.mind fizetősök.


pszichológia esetleg? v emberi erőforrás?

2012. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Milyen tárgyak mennek jól? kb hány pontra számítasz? Mert ez a nagyon nem mindegy.
2012. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Angol, magyar, töri. És ezek azok amik nem is érdekelnek. :D

Szívesen tanulnék kémiát, de ezzel már elkéstem, nem tudnék leérettségizni belőle.


Nézegettem az igazgatásszervezőt és a nemzetközi igazgatást, az utóbbi jött be jobban, de


"Megjegyzés: A szak a 2012/2013-as tanévtől kezdve nem indul, és - a szak jelenlegi Hallgatóira tekintettel - felmenő rendszerben, folyamatosan megszűnik."

2012. dec. 28. 16:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én mérnökin vagyok (BME-ÉMK), de csak 1 félév a fizika, simán kibírható, mondjuk kapod mellé a statikát, sziltant meg a dinamikát... :D
2012. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!