Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes elkezdeni tanulni...

Mit érdemes elkezdeni tanulni ebben a csodálatos felsőoktatásban?

Figyelt kérdés
A 2013/2014-es tanévtől kezdve, magyarán hova felvételizzek most.

2012. dec. 28. 13:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm..... :D
2012. dec. 30. 11:15
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem az a teóriám hogy kb mindegy milyen szakra mész, az a lényeg mennyire veszed komolyan és mennyire képzed magad mellette. Lehet egy BTK-s szakot is a hasznodra fordítani, szükség van az ott végzettekre, de a legjobbakra. És fordítva is igaz, én egy hasznosnak mondott szakon végeztem de jóval több idő alatt a kelleténél, nem vettem részt a suliban és amellett szinte semmiben amit felmutathatnék, nincsenek extra ismereteim, szóval mondhatni semmire nem mentem önmagában azzal hogy jó szakot választottam.

Ha meg csak a biztos állás érdekel akkor valami mérnöki a nyerő, de az se mindegy melyik.

2013. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Csak rajtam múlik, hogy mit hozok ki belőle...

Köszönöm! :)

2013. jan. 5. 17:02
 14/14 anonim ***** válasza:

lehet már elkéstem ezzel, de felejtsd már el KÖNYÖRGÖM, meg mindenki ezt a szemléletet, hogy érettségi után MUSZÁJ elmennem egyetemre, MUSZÁJ diplomát szereznem.....

ha a kémia érdekel, akkor miért nem készíted fel magad egy pótérettségire?? addig mellette elmehetsz dolgozni, vagy akár okj-be szerezni egy szakmát azon idő alatt, míg tanulsz arra az egy érettségire.. és ha a kémia felé hajlasz, akkor olyan okj-t, aminél majd néhány tantárgyat (ha jelentkezel egyetemre) be is tudnak majd számítani... ha az érdekel, akkor arra menj. ennyi az egész. nem te leszel az egyetlen ebben az országban. én is 21 évesen hagytam ott az egyetemet, mert gyűlöltem. most 22 évesen iratkoztam át máshova, és igyekszem végigcsinálni, mert rájöttem, hogy ez érdekel.

2013. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!