Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vonatvezető vagy Buszsofőr?

Facebook45 kérdése:

Vonatvezető vagy Buszsofőr?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik legyek ezért is kérdezem tőletek. Jőhetnek a válaszok.

2012. dec. 29. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a vonat nyugisabb és szebb látványt ad, de könnyebben megunhatod, mert túl monoton.

a busz "akció-dúsabb", mivel a forgalomban résztvevők, nem mindig tartják be a kreszt, mentőautók szirénáznak. Városnak nincs annyira szép látványa, mint a vidéknek (vonat). Ez is monoton, de kevésbé az, mint a vonat.

2012. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mozdonyvezeto-kepzest a MAV tart, de csak akkor, amikor szukseg van rajuk. Most nincs, ugyhogy kepzes sincs. Buszvezetokent szerintem konnyebben el lehet helyezkedni.
2012. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem buszsofor gazosabb, mert az utasnak akarmilyen "hasfajasa", problemaja van, azt rajta vezeti le. kozvetlenul embertomegekkel mindig necces melozni, mert nagyon sokfajta van es sokaknal konnyen kiburul a bili. nameg mondjuk ejszakai jaraton gyakran lehetnek reszegek is ami engem pl. zavarna.

mozdonyvezeto ehhez kepest nyugis, csak beul a szekebe es figyeli a szignalokat meg az utat. de mint ahogy az elso is mondta, joval monotonabb mint a buszsofor.

2012. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még le sem tudod írni normálisan a kívánt munkakört, akkor szerintem felejtsd el. Helyesen MOZDONYVEZETŐ! Nem vonatvezető, nagyon-nagyon nem mindegy.


És egyáltalán nem monoton. Én mozdonyvezető vagyok, de ettől izgalmasabb munkát el se tudnék képzelni, teljes mértékben leköti a figyelmem és boldoggá tesz, hogy itt dolgozhatok. Más munkát el se tudnék képzelni magamnak. Nem unalmas egyáltalán.

2013. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!