Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem szeretnék itthon PhD-zni,...

Nem szeretnék itthon PhD-zni, melyik európai országot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Sokat elárul az ember megfontoltságáról az, hogyan tesz fel egy kérdést. Egy ilyen kérdéssel kapcsolatban nem elhanyagolható, milyen nyelvet beszélsz, milyen területen végeznéd a doktorit.

Ebből Te semmit sem írtál le. Ebből egyrészt az következik, hogy nem igazán gondolod át a dolgokat, de kissé azt is sugallja, hogy nem is veszed komolyan az egészet.

2012. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne légy már annyira negatív! Nehéz mindenkit ostobának!
2012. dec. 30. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nehéz mindenkit ostobának!"


- Mármint "ne nézz"? Nem nézek mindenkit ostobának, téged sem nézlek (nem tudom, hol olvastad ezt ki a válaszomból). Egy általános problémát említettem meg: a kérdésed súlyos információhiánytól szenved, és ezzel megnehezíted, hogy jó választ kapjál rá. Talán nem véletlen, hogy eddig csak én írtam.

Viszont úgy látszik, nem látod be ezt a problémát, hiszen most sem egészítetted ki a kérdésed.

2012. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Romániát, mivel elég jól behatároltad a szakterületet is.
2012. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: 😆. Albánia alsót. Dél-Bulgáriát.
nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!