Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok idén kell leadni a fakultációra való jelentkezést.

És hát nagy bajban vagyok nem tudom,hogy le merjem adni az emelt kémiát orvosira szeretnék menni,de felszeretnék készülni egy esetleges bukásra és ezért kell egy B terv ami informtika tehát akkor nem kémiát kéne választanom hanem fizikát és azért fizikával jóval nagyobb e bejutási esélyem nekem az jóval könnyebben tanulható persze a kémiát is szeretem,de azért arra több időt kéne rászánjak.

Tehát ha fizikát választom az jó ötlet ebben a helyzetben?

és még egy kérdés,ha nem vesznek fől elsőhelyre tehát orvosira amire pl 430 a ponthatár és nekem 420 van akkor orvosra nem vsznek fől,de ha infon 320pont a határ akkor oda fől vesznek ugye nem kell még egy évet várjak,hogy újból jelentkezzek mert,ha első helyre felvesznek akkor nem mehetek a másodikként bejelöltre akkor kell várjak egy évet ez így van?

Helyesírásért bocsi telefonról vagyok és sietek alig van wifi :(


2013. jan. 2. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:

és a biosszal hogy állsz?

egyébként miért nem akarsz olyan helyre menni, ami eleve jobban megy? ha jobban megy a fizika sokkal, miért nem inkább abba az irányba indulsz el? nem akarlak bántani, tényleg jó szándékkal kérdezlek. nem érdemes úgy nekivágni semminek, hogy úgysem fog menni, ezért kell egy b terv...

és egyébként ne aggódj, ha nem vesznek fel az első helyre, a másodikra igen, akkor nem kell újrajárnod semmit.

:)

18/L

2013. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!