Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Másodéves joghallgató vagyok,...

Másodéves joghallgató vagyok, de a fő tárgyak elsőben nem sikerültek. Most sem tudtam az anyagiak miatt felvenni minden tárgyat, tehát még egy év csuszi van. Fontolgatom, hogy átjelentkezzek ig. Szervezői szakra, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Tanulmányaim DH-ből fizetem, és a 2 év csuszi miatt az uccsó éveket ebből nem fogom tudni fizetni,ráadásul dolgoznom is kell,ami eléggé megnehezíti a jogi tanulmányokat.Nem becsülöm alá az ig. szervezői szakot,de az azért köztudott,hogy kevesebb a követelmény(kevesebb,és nem kevés).Komoly és átgondolt döntést kell hoznom,ezért megkérdezem a közvéleményt:mit javasoltok?Az ig.szervezői szakot szintén DH-ból fizetném,megéri ez így?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2012. dec. 14. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, mint, hogy egy vagyont áldozz a jogra. Ismerősömnek a szülei fizetik, de már kb 8 éve.

Ennyi idő alatt nekem két diplomám is lesz, ha minden jól megy.

Egy év alatt rájöhettél, hogy mennyire érdekel, mennyire megy, mennyire van hozzá érzéked.

Ne nézd le az ig szervező követelményeit, munka mellett azt legalább eltudod biztosan végezni és mégiscsak 3 év.

Szerintem jobban jársz, ha váltasz.

2012. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!