Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova mehetnék továbbtanulni?...

Hova mehetnék továbbtanulni? (Főiskola/egyetem)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg egy marketing szakos iskolába járok, amivel együtt jár a vállalkozási ismeretek, gazdasági és üzleti adminisztráció, mint tantárgy és természetesen a marketing. Közepes vagyok ezekből a tárgyakból, mivel nem nagyon érdekelnek. Alapvetően is közepes átlaggal rendelkező tanuló vagyok és voltam mindig is. A matematika az, ami egyáltalán nem foglalkoztat. Az angolt(emelt szinten tanulom(4)) szeretem, ahogy a bioszt(3) a törit(4) és az itodalmat(3), de az utóbbi kettőt kevésbé.Közvetlen vagyok az emberekkel,jó felfogóképességú de lusta vagyok, bár ha valamit nagyon akarok megcsinálom kerül amibe kerül. Mivel egyre csökkentik az államilag finanszírozott iskolák számát, jó lenne eldöntenem, hogy hova mennék tanulni, hogy ahhoz igazítsam a tanulmányi eredményeimet. Sajnos semmi ötletem nincs, hogy mihez kéne kezdenem, hova mehetnék továbbtanulni? Segítenétek?

17/L



2013. jan. 2. 22:00
 1/1 anonim válasza:
Hát szerintem menj bölcsésznek :) Angol vagy töri szak.
2013. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!