Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányba tanulhatnék...

Milyen irányba tanulhatnék tovább?

Figyelt kérdés

Ugyan még nem sürgős, de elgondolkodtam, és még semmi konkrét fogalmam sincs arról, hogy mi szeretnék lenni.

Tanáraim szerint jó a logikám(amit egyes tantárgyaknál én is észreveszek), és a fogalmazások, szövegek írásához is van stílusom. Kedvenc tantárgyam úgy különösebben nincsen, csak olyan van, amit hamar megértek, és tudom: fizika, biosz, matek, kémia és mondhatnám hogy irodalom, de az csak száraz tananyag(+versek, amik közül pár érdekel).

Különösebb állás-, és továbbtanulási lehetőségekkel nem vagyok tisztában. osztálytársaim már nagyban nyomatják, hogy itt, meg ott tanulnak tövább én meg nemigen foglalkozok vele, mert 12 osztályos suliba járok.


De most azért elgondolkoztam rajta, és rájöttem hogy jobb, ha van valami terve az embernek. (egyébként korábbi kérdések válaszai között találkoztam egy ezzel foglalkozó kérdőívvel, ami most már nem elérhető, de ha van hasonló, az érdekelne.) F, 8. osztály


Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. jan. 3. 21:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Fontos még hozzátenni, hogy az emberek befolyásolása érdekelt. Hú, de csúnya szó ez! Nem is igazán befolyásolás, hanem mint egy pszichológus, érteni az ember reakcióit, és irányítani azokat...bár ez meg nagyon tudományosan hangzik :D
2013. jan. 3. 21:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pl jelentkezés előtt 1-2 héttel döntöttem el,h mit jelölök első helyen, és nem bántam meg :D

Amúgy felvi.hu-n vannak kérdőívek amik segíthetnek, illetve van az ún. Jungi személyiségteszt vagymiacsoda ami itt elérhető volt de nemtom mi van vele [link]


"mint egy pszichológus, érteni az ember reakcióit" kriminálpszichológus xD

2013. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha a fizikát, matekot és kémiát hamar megérted, akkor nem is kérdés, hogy menj egy olyan gimnáziumba, ahol van reál tagozat. Menj Reál-os osztályba, ha nem tetszik, később még válthatsz! Egyébként milyen tanuló vagy? :)
2013. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-4-5 ilyen jegyek találhatóak meg a bizimben :D
2013. jan. 4. 17:56
 5/5 anonim válasza:
akkor ne a legerősebb gimnáziumba jelentkezz, de mindenképpen reál tagozatra!
2013. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!