Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan oktatás nincs, ahol...

Olyan oktatás nincs, ahol csak egy tantárgyat tanulhatok?

Figyelt kérdés

Van ugye sok OKJ-s és államilag támogatott képzés, de olyanról nem tudtok, hogy néhány hónapos és 1-2tantárgyat tanulhatok?

pl. történelem, matematika, angol vagy valamelyik tantárgy.



2013. jan. 3. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Neked nem nagyon kellene a gép előtt ülnöd.
2013. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
És mi lenne, ha körülnéznél az egyes egyetemek/főiskolák szakjai között? Pl van ilyen szak, hogy történelem, matematika, angol az anglisztika néven fut és kicsit több, mint egy sima nyelvtanulás.
2013. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Neked nem nagyon kellene a gép előtt ülnöd."


Egy kérdést meddig tart kiírni?

2013. jan. 3. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
22:19 ezek minimum 3 évesek és csak elmondom neked, hogy pl. biológia szakon se csak és kizárólag biológiát fogsz tanulni, van egy csomó nem kapcsolódó tárgy is. Inkább te nézz körül elsőnek
2013. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan tudom, mivel eléggé benne vagyok a rendszerben :) akkor én értettem félre a kérdést, elnézést érte... bár attól még nem kéne ilyen stílusban válaszolni.
2013. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ami engem érdekelt volna: Van e olyan képzés, ami államilag támogatott? (tehát angol nyelvnél pl. angol nyelvtanfolyam államilag támogatott)
2013. jan. 4. 10:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, akkor már értem! Most nekem ez a történelem meg matematika zavart be, azt hittem konkrétan ezeket a tárgyakat akarnád a jövőben tanulni.

Most indul EU által támogatott nyelvtanfolyam, a tudasajovod.hu oldalon tudod megnézni a feltételeket. Illetőleg képzést is ott találsz, ha regisztráltál. Bár annyit bizonyosan tudok, hogy diák nem jelentkezhet rá, kivéve ha fizetősön tanul, vagy levelezőn. Ha középiskolás vagy, akkor sajnos nem vagy jogosult :/

2013. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Angolt csak példának írtam, de érdekelne engem történelem és matematikában is, ha van.
2013. jan. 4. 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, van olyan ahol ezeket ingyenesen tanítják. az volt a középiskola... :-|
2013. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!